İade&Değişim Koşulları

Eğer satın aldığınız üründe bir beden problemi yaşar veya herhangi bir şekilde üzerinize yakıştıramazsanız, ürünü “Cayma Hakkı ve Değişim” şartlarına uygun olarak, 3 ( ÜÇ ) gün içinde iade edebilirsiniz. Bu talebinizi, Profilimizde yer alan ‘ 0542 8919063 ‘ numaralı telefonumuzdan iletişime geçerek bildirebilirsiniz. Size verilen kod ile ücretsiz olarak herhangi bir Yurtiçi Kargo şubesinden iadenizi yapabilirsiniz. Diğer kargo şirketleri ile gönderilen iadelerin ücretleri size aittir. Ürün elimize ulaştığında kartınıza iade ücreti yatırılacaktır.

Havale yöntemi ile satın alınan ürünlerin iade işlemlerinde IBAN numaranızı info@basicandme.com adresine Alıcı Adınız ile birlikte mail atmanızı rica ederiz.

Değişim talebiniz için ‘’basicandme1@gmail.com ’ adresine mail atmanızı rica ederiz. Stoklarımızda değiştirmek istediğiniz beden/ürün var ise sizlere yardımcı olunacaktır.

İade / Değişim Şartları:

*Kullanılmış, orijinalliğini kaybetmiş ve üzerinde etiketi bulunmayan ürünlerde kesinlikle iade/değişim işlemi yapılmamaktadır.
* Kullanım kaynaklı hasar görmüş (yırtılmış, kalıpta deformasyon oluşmuş, kopmuş, vb.) ürünlerin iadesi /değişimi kabul edilmemektedir.
* Yurtiçi Kargo aracılığı ile yapılan iade/değişim gönderileri ücretsizdir. Diğer kargo firmaları aracılığıyla gerçekleşmesi takdirinde ödeme gönderen tarafa aittir; karşı ödemeli kargolar kabul edilmeyecektir.