Hakkımızda

Basic&me

NE GİYİYORSAN O OL!
ZARİF OL,
ŞIK OL,
KENDİN OL ,

BASIC OL!

Dokuma ve Örme konfeksiyon- ihracat alanında 1999 yılında İzmir’de kurulan imalathanemiz, konfeksiyon alanındaki bilgi ve tecrübesini son yıllarda bünyesine eklediği, kumaş AR-GE ve tedarik ofisiyle bir üst seviyeye taşımıştır.. Kalıte ve zamanında teslım konusundaki  başarıları ile müsterilerimizin ihtiyacları konusunda ulaşılabilir fiyatlı olması amaçlanarak Basic&me nin marka kımlıgı olusturuldu.

Ürünlerimizin paketleme kısmı doğa dostu geri dönüşümlü doğada çözünen ambalajlarda ve ham %100 kumaş çantalarla olmaktadır. Ayrıyetten kendi dünya vizyonumuzu yansıtan koleksiyonlar oluşturuyor, seyahat etmekten, sanat eserlerinden, hatta etrafımızdaki insanlardan ilham alıyoruz. Bu nedenle, kadın dolaplarına mükemmel şekilde uyan tasarımlar paylaşıyoruz.

 

Basic&me giysilerinde kendinizi iyi hissetmeniz ve kendinizden emin olmanız bizim için çok önemlidir.

 

Basic&me olarak hedefimiz mesafelerin kısaldığı, rekabet koşullarının gittikçe zorlaştığı dünyamızda müşterilerimizin değişen ihtiyaçlarına kesintisiz cevap verebilmek,sadık bir müşteri ve güvenle birlikte gelişmeye ve büyümeye devam etmektir.

Basic&me